خرید فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی با قیمت ارزان در اینستاو, خرید ممبر تلگرام, افزایش فالوور اینستاگرام, خرید فالوور اینستاگرام, فروش فالوور اینستاگرام, افزایش فالوور, خرید فالوور, فروش فالوور, اینستاگرام, فالوءر, افزایش فالو, خرید فالو, ربات اینستاگرام, ربات, های فالوور, های فالو, فروش فالوور ایرانی, افزایش فالوور ایرانی, فالوور ایران, فالوور واقعی, تبلیغات اینستاگرام, تبلیغ اینستاگرام, خرید فالوور ارزان, فروش فالوور ارزان, سایت فروش فالوور, سایت فروش فالوور اینستاگرام

آموزش افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

آموزش افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

آموزش افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

آموزش افزایش لایک و کامنت اینستاگرامراهکار های زیاد کردن لایک و کامنت اینستاگرام

این مقاله از محبوب ترین مقاله های زمینه اینیستاگرام مارکتینگ می باشد. راهکار های زیاد کردن لایک و کامنت اینستاگرام ، و همچنین افزایش اینگیجمنت ریت اینستاگرام را بصورت حقیقی در این مقاله برای شما یاد خواهیم داد..

ورژن جدید اینستاگرام به همان صورتی که قبلا اشاره کردیم  با جدییت بیشتر روی اینگیجمنت تمرکز کرده است،  حتی این نکته بیشتر از میزان فالور شما حائز اهمیت است.خب در قسمت نخست مقاله با یادگیری اینکه چطور بصورت طبیعی میزان درگیری مخاطبان با مطلبتان را افزایش دهید،با شما هستیم.

اگر شما اینگیجمنت بهتری داشته باشید اینستاگرام سعی میکند تا پست شمارا به مقدار زیادی از کاربران نمایان کند.ممکن است پست شما در اکسپلور اینستاگرام و از تاپ ۹ نشان داده شود حتی شاید بهتر از این پست شما در صفحه اصلی کاربر نشان داده شود( توانایی دنبال کردن هشتگ ها)

افزایش لایک اینستاگرام
تذکر مهم پیش از استارت راهکار ها: اینستاگرام از فعالیت های خودکار مثل لایک و فالو و پست های خودکار و هر کار دیگری اصلا دوست ندارد!
این مقابل قوانین اینستاگرام است و شاید برای پیج شما دردسرهایی بسازد
دیگر برویم سر اصل مطلب و ۵ تا از راهکارهای زیادکردن لایک و کامنت اینستاگرام و ضمنا راهکار افزایش حقیقی میزان درگیری کاربر با پست شما را با هم مطالعه میکنیم.

افزایش لایک اینستاگرام

  •  پست هایی با درونمایه باکیفیت تر بزارید.

با وجود اینکه مطالب و ترفند های زیادی مطالعه کردید ولی در صورتی که محتوای با کیفیت پست نکنید هیچ از اطلاعات شما به درد نمیخورد. و شما تنها یک لحظه موقعیت درگیری مخاطب را با پستتان دارید و در غیر این صورت پست شما اسکرول میشود و به انتها انتقال خواهد یافت محتوای با کیفیت شرط اول میباشد. .

صحبت های ما منظورش از کدام محتوایی هست؟ زمانی که از محتوای با کیفیت سخن میگوییم
عکس با رزولوشن بالا(همین دوربین تلفن همراهتان بسنده هست و لزومی به دوربینی با قیمت بالا نیست)
صحنه های جالب،بینظیر و قابل توجه
متنهای متاثر و کاربردی و خوشایند
فیلم های جذاب و تاثیرگذار
چینش پستهای شما

اگر در اولین نگاه بهتر به نظر برسید بر روی مطلب شما تمرکز خواهدشد و اسکرول کردن متوقف میشود.

  • هشتگ های درستی به کار ببرید

با توجه به گفته های قبل یکی از با ارزش ترین چیزهای اینستاگرام، همین هشتگ هست
هشتگ ها معجزه میکنند
در یافتن شما توسط مردم کمک میکند
پست شما را در قرار گرفتن در دسته بندی دیگر مطالب مشابه یاری میکند
و در نهایت اینستاگرام آگاه میشود که شما در کدام دسته بندی پست میفرستید وزمینه پستهای شما را برایش روشن میشود.(این در نمایان کردن پست شما به کاربران میتواند کمک زیادی کند)

من برایتان چند تا از شگردها  را برای به کاربردن هشتگ ها را یاد خواهم داد و اگر شما استفاده از هشتگ ها را یاد بگیرید دیگر میتوانید در اینستاگرام امپراطوری کنید

افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

  • پست خود در بازه ای که دنبال کنندگان شما،در اینستاگرام است بزارید

افزایش لایک اینستاگرام

زمان طلایی بهترین تایم برای ارسال پست می باشد و آنهم زمان هایی است که بیشتر دنبال کنندگان شما در اینستاگرام می باشند. برای بدست آوردن این زمان ها می توانید از تب آنالیز در اینستاگرام استفاده کنید(البته برای این کار باید پیج شما بیزیس باشد).

  • برجسته ترین پستهایتان را بشناسید

بهترین و درجه یک ترین پست های شما آن دسته از پست ها است که بیشترین اینگیجمنت را داشته باشد.برای پیدا کردن آن ها کار خاصی لازم نیست فقط کافی است با توجه به مقدار لایک، ریچ، ایمپرشن و … پست های اخیر سه ماه گذشته را بازبینی کنید. خب بعد از اینکه این پست ها را پیدا کردیم و مشخص کردیم چه کارایی را باید انجام داد

اکنون باید شما با توجه به این مقاله برداشت های زیر را داشته باشید:
تصویر چه چیزی را نشان داده است ؟ رنگ بندی تصویر چگونه بوده است ؟ در کپشن چه چیزی نوشته اید ؟ چه هشتگ هایی استفاده کردید؟ به چه موضوعی پرداخته اید ؟

چکیده مطلب و نتیجه گیری:
شما با به کارگیری مطالب گفته شده میتوانید بیشتر با سلیقه های مخاطبینتان آشنا شوید و پست های با کیفتتری را قرار دهید. بالاخره بخش نخست مقاله هم به انتها رسید و در بخش بعدی ۶ تا از راهکارهای دیگری را برای شما بیان خواهم کرد.برای آموزش های بیشتر  در حوزه کسب و درآمد از اینستاگرام سایت اینستاو را دنبال کنید؛ سعی در این هستیم که در آینده ای نزدیک دوره کاملی برایتان منتشر کنیم..

  • لایک و کامنت بخرید

اگر زمان و حوصله کافی برای انجام مراحل بالا ندارید اینستاو مشکل شما را حل خواهد کرد .

شما میتوانید از وبسایت اینستاو لایک ، کامنت و فالوور واقعی و ارزان اینستاگرام خریداری کنید

برای خرید فالوور و لایک ارزان اینستا کلیک کنید

 

به این پست امتیاز دهید.